CC-3100 er en runner produceret i nylon med en vinylbagside. Rullen her er 200 cm bred, og kan afkappes fra 100 cm. En lidt tyndere, men stadigvæk uhyre hårdfør måtte til miljøer med heftig trafik.
CC-3000 er en runner produceret i nylon med vinylbagside.
Varenummer (SKU): 3110200
Kategorier: CC-3100 smudsmåtter og ruller, Dørmåtter, Smudsmåtter | Høj trafik, Stor smudsmåtte
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Gråmeleret |
| Materiale | PA nylon/polyamid |
| Bagside | PVC |
| Tykkelse | 7 mm |
| UserClass | Høj 33 |
| Maskinvask | Nej |
| Brandklasse | Cfl1-s1 |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 3110200 |
| Rullelngde | 25 m |
Relaterede varer
-
Den populære grå Top-Twister smudsmåtte i 60×90 cm.
-
Hårdfør Contract måtte 135×200 cm.
-
Clean Brush smudsmåtte i antracit på 50×50 cm.
-
Den populære grå Top-Twister smudsmåtte i 90×150 cm.
-
Clean Brush grå smudsmåtte på 50×50 cm.
-
Hårdfør Contract måtte på 90×150 cm.
-
Hårdfør Contract måtte med en rullebredde på 200 cm.
-
Den populære brune Top-Twister smudsmåtte i 90×150 cm.













