9 meter ringgummi – 1 meter i bredden. Til større arealer, der skal gøres skridsikre. Kan skæres til mindre stykker. Kan også sættes sammen med en connector, hvis rullen skal dække et større areal. Ønsker i en ekstra skrabeffekt, kan vi anbefale at sætte små børster i hullerne. Totalvægt på 8000 g/m².
Ringgummimåtte på rulle. 2,2 cm. høj.
Varenummer (SKU): 8110100
Kategorier: Ringmåtter i gummi, Udendørs, Udendørs dørmåtte
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 100 cm |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Rullelaengde | 9 m |
| Materiale | 100% Gummi |
| Tykkelse | 22 mm |
| Produceret i | Indien |
| Brandklasse | Ffl |
| CC-varenummer | 8110100 |
Relaterede varer
-
-
Aluben der kan forhøje en trinrist til 14 cm.
-
Classic Plus Elefant trinrist i halvmåneform.
-
Standard Elefant trinrist i halvmåneform.
-
-
-
Classic Plus Elefant trinrist i stor halvmåneform.















