| Størrelse | 90 × 60 cm |
|---|---|
| Farve | Mørkegrå |
| Materiale | Recycled PET |
| Bagside | Recycled nitrile rubber |
| Tykkelse | 8 mm |
| Maskinvask | 40°C |
| Produceret i | UK |
| CC-varenummer | 596215 |
Varenummer (SKU): 596215
Kategorier: Grå smudsmåtte, Nitril-Design måtter, Nitril-Design måtter 40°C, Smudsmåtte 60 x 90
Yderligere information
Relaterede varer
-
Hårdfør Contract måtte 135×200 cm.
-
Clean Brush antracitgrå smudsmåtte på 200 cm rulle.
-
Clean Brush antracitgrå smudsmåtte på 60×90 cm.
-
Clean Brush antracitgrå smudsmåtte på 130×200 cm.
-
Måtte med vinylbagside i genanvendt materiale.
-
Den populære antracit-grå Top-Twister smudsmåtte i 90×150 cm.















