Ekstra stor dørmåtte fra nordic by Garant: Vigrid dørmåtte i ens ensfarvet grågrøn farve (Agave Grøn). Denne farve er identisk med striberne på Udgård og Midgård designmåtterne i samme serie. Denne ensfarvede måtte fås også i metermål.
Varenummer (SKU): 583228
Kategorier: Designmåtter, Grøn smudsmåtte, Nordic by Garant designmåtter
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 100 × 180 cm |
|---|---|
| Farve | Agave Grøn |
| Materiale | 100% PA Nylon |
| Bagside | 100% genanvendt TPE (termoplastisk gummi) |
| Tykkelse | 9 mm |
| Maskinvask | 30°C |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 583228 |
Relaterede varer
-
Designmåtte med brede grå striber på 67 x 118 cm.
-
100% recycled Smuq Bistro vinylmåtte på 67×160 cm.
-
Bon Couture designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
Velvet Beige designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
Super flot Home Wood design måtte på 67 x 150 cm.
-
Velvet Anthra designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
Marble Antra designmåtte med dejlig blød luv på 50 x 150 cm.
-
Super flot Couture Anthra design måtte på 67 x 150 cm.






















