Stor designmåtte på 100 x 180 cm fra nordic by Garant: Ensfarvet sort Vigrid dørmåtte. Match med Udgård og Midgård måtterne i samme farve. Denne ensfarvede måtte fås også i metermål.
Varenummer (SKU): 583128
Kategorier: Designmåtter, Nordic by Garant designmåtter, Sort smudsmåtte
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 100 × 180 cm |
|---|---|
| Farve | Sort Kaffe |
| Materiale | 100% PA Nylon |
| Bagside | 100% genanvendt TPE (termoplastisk gummi) |
| Tykkelse | 9 mm |
| Maskinvask | 30°C |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 583128 |
Relaterede varer
-
Velvet Anthra designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
100% recycled Smuq Bistro vinylmåtte på 67×160 cm.
-
Velvet Beige designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
Kitchen Diamond designmåtte med dejlig blød luv på 50 x 150 cm.
-
Designmåtte med brede grå striber på 67 x 118 cm.
-
Super flot Velvet Taupe design måtte på 67 x 150 cm.
-
100% recycled Smuq Brighton vinylmåtte på 67×160 cm.





















