Ekstra stor dørmåtte fra nordic by Garant: Vigrid dørmåtte i ens ensfarvet mørk sand. Denne farve er identisk med de mørke striber på de sandfarvede Udgård og Midgård designmåtter i samme serie. Denne ensfarvede måtte fås også i metermål.
Varenummer (SKU): 583028
Kategorier: Beige smudsmåtte, Brun smudsmåtte, Designmåtter, Nordic by Garant designmåtter
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 100 × 180 cm |
|---|---|
| Farve | Varm Sand |
| Materiale | 100% PA Nylon |
| Bagside | 100% genanvendt TPE (termoplastisk gummi) |
| Tykkelse | 9 mm |
| Maskinvask | 30°C |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 583028 |
Relaterede varer
-
Diamond Crystal designmåtte med dejlig blød luv på 50 x 150 cm.
-
100% recycled Smuq Marrakesh vinylmåtte på 67×160 cm.
-
Super flot Safari Beige design måtte på 67 x 150 cm.
-
Designmåtte med brede grå striber på 50 x 80 cm.
-
Super flot Couture Anthra design måtte på 67 x 150 cm.
-
Super flot Velvet Anthracite design måtte på 67 x 150 cm.
-
Super flot Shades Grey design måtte på 67 x 150 cm.






















