nordic by Garant: Ensfarvet sort Vigrid dørmåtte. Match med Udgård og Midgård måtterne i samme farve. Denne ensfarvede måtte fås også i metermål.
Varenummer (SKU): 583117
Kategorier: Designmåtter, Nordic by Garant designmåtter, Sort smudsmåtte
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 67 × 100 cm |
|---|---|
| Farve | Sort Kaffe |
| Materiale | 100% PA Nylon |
| Bagside | 100% genanvendt TPE (termoplastisk gummi) |
| Tykkelse | 9 mm |
| Maskinvask | 30°C |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 583117 |
Relaterede varer
-
Diamond Beige designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
Super flot Velvet Anthracite design måtte på 67 x 150 cm.
-
Designmåtte med brede grå striber på 50 x 80 cm.
-
Velvet Beige designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
Kitchen Diamond designmåtte med dejlig blød luv på 50 x 150 cm.
-
Diamond Crystal designmåtte med dejlig blød luv på 50 x 150 cm.




















