nordic by Garant: Vigrid dørmåtte i ens ensfarvet mørk sand. Denne farve er identisk med de mørke striber på de sandfarvede Udgård og Midgård designmåtter i samme serie. Denne ensfarvede måtte fås også i metermål.
Varenummer (SKU): 583017
Kategorier: Beige smudsmåtte, Brun smudsmåtte, Designmåtter, Nordic by Garant designmåtter
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 67 × 100 cm |
|---|---|
| Farve | Varm Sand |
| Materiale | 100% PA Nylon |
| Bagside | 100% genanvendt TPE (termoplastisk gummi) |
| Tykkelse | 9 mm |
| Maskinvask | 30°C |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 583017 |
Relaterede varer
-
Diamond Beige designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
100% recycled Smuq Brighton vinylmåtte på 67×160 cm.
-
Designmåtte med brede grå striber på 100 x 180 cm.
-
Bon Couture designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
Super flot Wood Anthra design måtte på 67 x 150 cm.
-
Super flot Safari Beige design måtte på 67 x 150 cm.
-
Marble Antra designmåtte med dejlig blød luv på 50 x 150 cm.
-
Velvet Beige designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.























