Varenummer (SKU): 583321
Kategorier: Beige smudsmåtte, Brun smudsmåtte, Designmåtter, Nordic by Garant designmåtter
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 67 × 150 cm |
|---|---|
| Farve | Sand |
| Materiale | 100% PA Nylon |
| Bagside | 100% genanvendt TPE (termoplastisk gummi) |
| Tykkelse | 9 mm |
| Maskinvask | 30°C |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 583321 |
Relaterede varer
-
Super flot Home Wood design måtte på 67 x 150 cm.
-
Designmåtte med brede grå striber på 50 x 80 cm.
-
Kitchen Diamond designmåtte med dejlig blød luv på 50 x 150 cm.
-
Super flot Safari Beige design måtte på 67 x 150 cm.
-
Super flot Wood Anthra design måtte på 67 x 150 cm.
-
100% recycled Smuq Copenhagen vinylmåtte på 67×160 cm.






















