Varenummer (SKU): 5839100
Kategorier: Designmåtter, Nordic by Garant designmåtter, Sort smudsmåtte
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 100 cm |
|---|---|
| Farve | Sort kaffe |
| Materiale | 100% PA Nylon |
| Bagside | 100% genanvendt TPE (termoplastisk gummi) |
| Tykkelse | 9 mm |
| Maskinvask | 30°C |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 5839100 |
| Rullelngde | 10 m |
Relaterede varer
-
Bon Couture designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
Super flot Safari Beige design måtte på 67 x 150 cm.
-
Super flot Home Wood design måtte på 67 x 150 cm.
-
Diamond Crystal designmåtte med dejlig blød luv på 50 x 150 cm.
-
Super flot Velvet Anthracite design måtte på 67 x 150 cm.
-
Super flot Velvet Taupe design måtte på 67 x 150 cm.
-
Designmåtte med brede grå striber på 50 x 80 cm.
-
100% recycled Smuq Nepal vinylmåtte på 67×160 cm.






















