CC-3100-serien er en runner produceret i nylon med en vinylbagside. Rullebredden er 200 cm med afkap fra 100 cm. En kompakt måtte der er særdeles velegnet til store områder med meget trafik. Afkap og kantning efter aftale.
CC-3000-serien er en runner produceret i nylon med en vinylbagside.
Varenummer (SKU): 3120200
Kategorier: CC-3100 smudsmåtter og ruller, Dørmåtter, Smudsmåtter | Høj trafik, Stor smudsmåtte
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Mørkegrå |
| Materiale | PA nylon/polyamid |
| Bagside | PVC |
| Tykkelse | 7 mm |
| UserClass | Høj 33 |
| Maskinvask | Nej |
| Brandklasse | Cfl1-s1 |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 3120200 |
| Rullelngde | 25 m |
Relaterede varer
-
Den populære Top-Twister smudsmåtte-serie i brun med en bredde på 200 cm.
-
Den populære antracit-grå Top-Twister smudsmåtte i 90×150 cm.
-
Den populære antracitgrå Top-Twister smudsmåtte i 60×90 cm.
-
Hårdfør Contract måtte med en rullebredde på 200 cm.
-
Clean Brush grå smudsmåtte på 100 cm rulle.
-
Den populære brune Top-Twister smudsmåtte i 90×150 cm.
-
Den populære grå Top-Twister smudsmåtte i 130×200 cm.
-
Den populære brune Top-Twister smudsmåtte i 130×200 cm.











