Flot og holdbar rød løber med luv i PA polyamid/nylon.
130 cm bred med gummikanter langs siderne.
Varenummer (SKU): 5260135
Kategorier: CC-5200 Clean Twist smudsmåtter og ruller, Dørmåtter, Rød løber, Rød smudsmåtte, Smudsmåtter | Medium trafik
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 130 cm |
|---|---|
| Farve | Rød |
| Materiale | PA nylon/polyamid |
| Bagside | PVC |
| Tykkelse | 6 mm |
| UserClass | Medium 31 |
| Maskinvask | Nej |
| Brandklasse | Efl |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 5260135 |
| Rullelngde | 25 m |
Relaterede varer
-
CleanTurf skrabemåtte på 100 cm rulle i rød
-
Traditionel lysegrå smudsmåtte på 60 x 90 cm i PA polyamid.
-
Stor måtte med vinyl-bagside i 100% genbrugsmateriale.
-
Hårdfør Contract måtte 135×200 cm.
-
Hårdfør Contract måtte med en rullebredde på 200 cm.
-
CleanTurf skrabemåtte på 200 cm rulle i rød.















