Clean Brush 5300-serien er produceret i grove fibre, som giver en slidstærk smudsmåtte. Overfladen er lidt “stikkende” i forhold til andre. Passer perfekt til erhverv med megen gulvaktivitet. Farven er ren sort. Kan leveres i hele ruller eller i afkap. Bredden er 200 cm. Kørestolsvenlig. Kantning af måtter efter aftale.
Clean Brush sort smudsmåtte på 200 cm rulle.
Varenummer (SKU): 5325200
Kategorier: CC-5300 Brush smudsmåtter og ruller, Dørmåtter, Smudsmåtter | Høj trafik, Sort smudsmåtte, Stor smudsmåtte
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Materiale | PA nylon/polyamid |
| Bagside | Vinyl |
| Tykkelse | 7 mm |
| UserClass | Høj 33 |
| Maskinvask | Nej |
| Brandklasse | Cfl1-s1 |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 5325200 |
| Rullelngde | 25 m |
Relaterede varer
-
Den populære antracit-grå Top-Twister smudsmåtte i 90×150 cm.
-
CC-3000 produceret i nylon med vinyl-bagside. 130 x 200 cm.
-
CC-3000-serien er en runner produceret i nylon med en vinylbagside.
-
Hårdfør Contract måtte 135×200 cm.
-
Den populære antracit-grå Top Twister smudsmåtte i 130×200 cm.
-
Den populære antracitgrå Top-Twister smudsmåtte i 60×90 cm.
-
Clean Brush antracitgrå smudsmåtte på 200 cm rulle.
-
Den populære brune Top-Twister smudsmåtte i 90×150 cm.











