Varenummer (SKU): 7600224
Kategorier: Clean Contract kokosruller, Indendørs kokosmåtter, Kokosmåtter, Kokosmåtter på specialmål, Stor smudsmåtte, Store kokosmåtter
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Natur |
| Materiale | 100% maskinspundne Endura9™ kokosfibre. |
| Bagside | 59% genanvendt og phtalat-fri PVC vinyl m. integreret stabilitetsgitter. |
| Tykkelse | 24 mm |
| UserClass | Medium |
| Produceret i | EU |
| DB-varenummer | 5672256 |
| CC-varenummer | 7600224 |
| Rullelngde | 12,5 m |
Relaterede varer
-
Denne elegante mørkegrå kokosmåtte fra Clean Carpet er designet specifikt for indendørs brug, og bringer en subtil, moderne æstetik til ethvert indgangsparti, hvad enten det…
















