| Størrelse | 50 × 150 cm |
|---|---|
| Farve | Decorations |
| Materiale | PA nylon/polyamid |
| Bagside | Vinyl |
| Tykkelse | 5 mm |
| Maskinvask | 30°C |
| Produceret i | EU |
| DB-varenummer | 1869794 |
| CC-varenummer | 572020 |
Varenummer (SKU): 572020
Kategorier: 50×150 | Canto Kitchen køkkenmåtter, Blå smudsmåtte, CANTO designmåtter, CC-Designmåtter, Designmåtter
Tags: designmåtte, designmåtter, køkkenløber, køkkenmåtte, køkkenmåtter, smudsmåtte
Yderligere information
Relaterede varer
-
100% recycled Smuq Nepal vinylmåtte på 67×160 cm.
-
Designmåtte med brede grå striber på 50 x 80 cm.
-
100% recycled Smuq Copenhagen vinylmåtte på 67×160 cm.
-
Designmåtte med brede grå striber på 67 x 118 cm.
-
100% recycled Smuq Brighton vinylmåtte på 67×160 cm.
-
Super flot Velvet Anthracite design måtte på 67 x 150 cm.
-
Diamond Beige designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
Bon Couture designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.















