Denne brune Topnop er en af vores mere populære rib-løsninger. Den er yderst robust og kompakt nålefiltsmåtte med “nopper” i stedet for ribbe. Høj userclass, UV-bestandig, antistatisk og brandklasse Efl. Yderst populær løsning, der kan skæres til det ønskede mål. Har en samlet vægt på 2950 gr/m².
Varenummer (SKU): 964020
Kategorier: Brun smudsmåtte, Nålefilt, Nålefilt/rib | måtteløsning, Stor smudsmåtte, TopNop Rib | Høj trafik
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Brun |
| Materiale | 100% Polypropylen PP |
| Bagside | Latex VG |
| Tykkelse | 11 mm |
| UserClass | Høj 33 |
| Maskinvask | Nej |
| Brandklasse | Efl |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 964020 |
| Rullelngde | app. 23 m |
Relaterede varer
-
Runners i nålefilt med en bredde på 67 cm. Med stribet mønster i kanterne.











