| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Grå |
| Materiale | PA nylon/polyamid |
| Bagside | PVC |
| Tykkelse | 6 mm |
| UserClass | Medium 31 |
| Maskinvask | Nej |
| Brandklasse | Efl |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 5220200 |
| Rullelngde | 25 m |
Varenummer (SKU): 5220200
Kategorier: CC-5200 Clean Twist smudsmåtter og ruller, Dørmåtter, Smudsmåtter | Medium trafik, Stor smudsmåtte
Yderligere information
Relaterede varer
-
Traditionel lysegrå smudsmåtte på 130 x 200 cm i PA polyamid.
-
PP smudsmåtte i størrelsen 50 x 80 cm.
-
Smudsmåtte på rulle i farven rød. Kan bruges som rød løber.
-
Traditionel lysegrå smudsmåtte på 90 x 130 cm i PA polyamid.
-
Hårdfør Contract måtte på 60×90 cm.
-
Hårdfør Contract måtte på 90×150 cm.
-
Hårdfør Contract måtte med en rullebredde på 200 cm.












