| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Natur |
| Materiale | 100% maskinspundne Endura9™ kokosfibre. |
| Bagside | 59% genanvendt og phtalat-fri PVC vinyl m. integreret stabilitetsgitter. |
| Tykkelse | 17 mm |
| UserClass | Let |
| Produceret i | EU |
| DB-varenummer | 5640316 |
| CC-varenummer | 760027 |
| Rullelngde | 12,5 m |
Yderligere information
Relaterede varer
-
Håndlavede dørmåtter produceret i kokosfibre og og galvaniserede ståltrådsrammer. Denne kombination sikrer, at hverken sne, støv, mudder eller snavs trænger ind i dit hjem.Spiralmåtten måler…
-
Denne elegante mørkegrå kokosmåtte fra Clean Carpet er designet specifikt for indendørs brug, og bringer en subtil, moderne æstetik til ethvert indgangsparti, hvad enten det…
-
Håndlavet sort dørmåtte i 40 x 60 cm. Produceret i naturlige kokosfibre og og galvaniserede ståltrådsrammer.
-
Håndlavet dørmåtte i 50 x 80 cm, produceret i naturlige kokosfibre og og galvaniserede ståltrådsrammer. En kombination der sikrer, at hverken sne, støv, mudder eller…
-
Denne røde kokosmåtte fra Clean Carpet er en ideel løsning for dem, der ønsker at kombinere stil med funktionalitet. Med muligheden for en bredde på…
















