Fås kun i hele ruller.
Varenummer (SKU): 7600215
Kategorier: Clean Bolig kokosruller, Indendørs kokosmåtter, Kokosmåtter, Kokosmåtter på specialmål, Stor smudsmåtte, Store kokosmåtter
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Natur |
| Materiale | 100% maskinspundne Endura9™ kokosfibre. |
| Bagside | 59% genanvendt og phtalat-fri PVC vinyl m. integreret stabilitetsgitter. |
| Tykkelse | 17 mm |
| UserClass | Let |
| Produceret i | Sri Lanka |
| CC-varenummer | 7602213 |
| Rullelngde | 12,5 m |
Relaterede varer
-
Håndlavet dørmåtte i 50 x 80 cm, produceret i naturlige kokosfibre og og galvaniserede ståltrådsrammer. En kombination der sikrer, at hverken sne, støv, mudder eller…
-
Sort håndlavet kokosmåtte i 50 x 80 cm, produceret med naturlige kokosfibre og og galvaniserede ståltrådsrammer.
-
Kantlimet solid kokosmåtte i 40 x 70 cm. Kokosmåtten her har ingen bagside – og er dermed i 100% rene kokosfibre.
-
Her har vi vores topkvalitet inden for kokos.18 mm Clean Contract PLUS+ kokosrullen er i userclass 32 og har EPD- og brandklassecertifikat Cfl/s1. Kendetegnet ved…

















