Varenummer (SKU): 7602213
Kategorier: Clean Contract kokosruller, Indendørs kokosmåtter, Kokosmåtter, Kokosmåtter på specialmål, Stor smudsmåtte, Store kokosmåtter
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Natur |
| Materiale | 100% maskinspundne Endura9™ kokosfibre. |
| Bagside | 59% genanvendt og phtalat-fri PVC vinyl m. integreret stabilitetsgitter. |
| Tykkelse | App. 14 mm |
| UserClass | Medium |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 7602213 |
| Rullelngde | 12,5 m |
Relaterede varer
-
Kantlimet solid kokosmåtte i halvmåne-form på 50 x 80 cm. Denne kokosmåtte har ingen bagside – og er dermed produceret i 100% rene kokosfibre.
-
Kantlimet solid kokosmåtte i 40 x 60 cm. Denne kokosmåtte har ingen bagside – og er dermed i 100% rene kokosfibre.
-
Håndlavede dørmåtter produceret i kokosfibre og og galvaniserede ståltrådsrammer. Denne kombination sikrer, at hverken sne, støv, mudder eller snavs trænger ind i dit hjem.Spiralmåtten måler…
-
Håndlavet sort dørmåtte i 40 x 60 cm. Produceret i naturlige kokosfibre og og galvaniserede ståltrådsrammer.





















