Varenummer (SKU): 764528
Kategorier: Brun smudsmåtte, Clean Contract kokosruller, Indendørs kokosmåtter, Kokosmåtter, Kokosmåtter på specialmål, Stor smudsmåtte, Store kokosmåtter
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Mørkebrun |
| Materiale | 100% maskinspundne Endura9™ kokosfibre. Farvet med naturlige farvestoffer. |
| Bagside | 59% genanvendt og phtalat-fri PVC vinyl m. integreret stabilitetsgitter. |
| Tykkelse | 18 mm |
| UserClass | Medium |
| Produceret i | EU |
| DB-varenummer | 1271101 |
| CC-varenummer | 764528 |
| Rullelngde | 12,5 m |
Relaterede varer
-
Håndlavede dørmåtter produceret i kokosfibre og og galvaniserede ståltrådsrammer. Denne kombination sikrer, at hverken sne, støv, mudder eller snavs trænger ind i dit hjem.Spiralmåtten måler…


















