Varenummer (SKU): 7600220
Kategorier: Clean Contract kokosruller, Indendørs kokosmåtter, Kokosmåtter, Kokosmåtter på specialmål, Stor smudsmåtte, Store kokosmåtter
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Natur |
| Materiale | 100% maskinspundne Endura9™ kokosfibre. |
| Bagside | 59% genanvendt og phtalat-fri PVC vinyl m. integreret stabilitetsgitter. |
| Tykkelse | 20 mm |
| UserClass | Medium |
| Produceret i | EU |
| DB-varenummer | 2262021 |
| CC-varenummer | 7600220 |
| Rullelngde | 12,5 m |
Relaterede varer
-
Sort håndlavet kokosmåtte i 50 x 80 cm, produceret med naturlige kokosfibre og og galvaniserede ståltrådsrammer.
-
Håndlavet dørmåtte i 50 x 80 cm, produceret i naturlige kokosfibre og og galvaniserede ståltrådsrammer. En kombination der sikrer, at hverken sne, støv, mudder eller…
-
Kantlimet solid kokosmåtte i 40 x 60 cm. Denne kokosmåtte har ingen bagside – og er dermed i 100% rene kokosfibre.
-
Kantlimet solid kokosmåtte i 40 x 70 cm. Kokosmåtten her har ingen bagside – og er dermed i 100% rene kokosfibre.


















