Varenummer (SKU): 7690224
Kategorier: Clean Contract kokosruller, Indendørs kokosmåtter, Kokosmåtter, Kokosmåtter på specialmål, Sort smudsmåtte, Sorte kokosmåtter, Stor smudsmåtte, Store kokosmåtter
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Materiale | 100% maskinspundne Endura9™ kokosfibre. Farvet med naturlige farvestoffer. |
| Bagside | 59% genanvendt og phtalat-fri PVC vinyl m. integreret stabilitetsgitter. |
| Tykkelse | 24 mm |
| UserClass | Medium |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 7690224 |
| Rullelngde | 12,5 m |

















