Nålefilt med en total højde på 10,2 mm.
Varenummer (SKU): 912520
Kategorier: Clean Single-rib 9100 ruller, Grå smudsmåtte, Nålefilt, Nålefilt/rib | måtteløsning, Rib | Let trafik
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Antracit |
| Materiale | 100% Polypropylen PP |
| Bagside | Latex |
| Tykkelse | 10 mm |
| UserClass | Let |
| Maskinvask | Nej |
| Brandklasse | Efl |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 912520 |
| Rullelngde | app. 25 m |
Relaterede varer
-
Runners i nålefilt med en bredde på 67 cm. Med stribet mønster i kanterne.
-
Denne brune Topnop er en af vores mere populære rib-løsninger. Den er yderst robust og kompakt nålefiltsmåtte med “nopper” i stedet for ribbe. Høj userclass,…
-
Single-rib i antracit med en rigtig god skrabeeffekt. Ribben er 11 mm høj, og er særdeles hårdfør med en brandklasse Efl – velegnet til gulvvarme.…
-
Yderst robust og meget populær Topnop-flise. Denne 11 mm. høje flisemåtte i nålefilt med nopret overflade er 50×50 cm, og kan nemt sættes sammen med…












