| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Antracit |
| Materiale | 45% PP |
| Bagside | Latex |
| Tykkelse | 7 mm |
| UserClass | Let |
| Maskinvask | Nej |
| Brandklasse | F-fl |
| Produceret i | EU |
| DB-varenummer | 1271489 |
| CC-varenummer | 922020 |
| Rullelngde | app. 35 m |
Varenummer (SKU): 922020
Kategorier: Clean 2-rib 9200 ruller og måtter, Grå smudsmåtte, Nålefilt, Nålefilt/rib | måtteløsning, Rib | Let trafik
Yderligere information
Relaterede varer
-
Yderst robust og meget populær Topnop-flise. Denne 11 mm. høje flisemåtte i nålefilt med nopret overflade er 50×50 cm, og kan nemt sættes sammen med…









