| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Antracitmix |
| Materiale | 100% PP |
| Tykkelse | 12 mm |
| Produceret i | EU |
| DB-varenummer | 2351765 |
| CC-varenummer | 642520 |
| Rullelngde | 20 m |
CleanTurf skrabemåtte på 200 cm rulle i antracit mix.
Varenummer (SKU): 642520
Kategorier: CleanTurf Skrabemåtter og ruller, Grå smudsmåtte, Skrabemåtter, Udendørs, Udendørs dørmåtte
Yderligere information
Relaterede varer
-
Aluben til forhøjelse af trinrist. Giver et trappetrin på 24 cm.
-
Aluben der kan forhøje en trinrist til 14 cm.
-
-
Aluben der kan forhøje en trinrist til en samlet højde på 16 cm.
-
Standard Elefant trinrist på 50×100 cm.
-
-
Classic Proff trinrist på 60 x 120 cm og masker på 2 x 3 cm.
-











