| Størrelse | 90 cm |
|---|---|
| Farve | Rød |
| Materiale | PE |
| Bagside | EBA/PP |
| Tykkelse | 16 mm |
| Produceret i | EU |
| DB-varenummer | 2078472 |
| CC-varenummer | 666090 |
| Rullelngde | 16 m |
Varenummer (SKU): 666090
Kategorier: FinnTurf Skrabemåtter og ruller, Rød løber, Rød smudsmåtte, Skrabemåtter, Udendørs, Udendørs dørmåtte
Yderligere information
Relaterede varer
-
-
Yderst elegant alu-brush måtte med sort forkant.
-
Aluben der giver en trinrist på 12 cm.
-
Classic Plus Elefant trinrist i stor halvmåneform.
-
Classic Proff trinrist på 60 x 100 cm og masker på 2 x 3 cm.
-
-
-
Standard Elefant trinrist på 50×100 cm.
















