Multi-anvendelig ergonomisk måtte til belastede områder i industrien med høj trafik. Afkap fra 0,5 m. En ekstra holdbar ergomåtte, der beskytter og isolerer, så du er optimalt beskyttet mod vibrationer og hårde gulve. Aflastningsmåtten har en tykkelse på 14 mm – fordelt på 4,7 mm PVC-top samt en bagside på 9,3 mm microcelular vinyl. Anbefales til industrien og kommercielle erhverv, hvor der er brug for ekstra komfort. Et yderst skridsikkert underlag med høj User Class.
Ekstra robust ergomåtte med en bredde på 152 cm.
Varenummer (SKU): 8021152
Kategori: Sort smudsmåtte
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 152 cm |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Materiale | Latex skum med vinyl top |
| Tykkelse | 14 mm |
| UserClass | Høj |
| Brandklasse | Bfl-S1 |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 8021152 |
| Rullelngde | 18 m |
Relaterede varer
-
Yderst elegant alu-brush måtte med sort forkant.
-
En sortmeleret smudsmåtte der kan holde til meget. Rullebredde er 200 cm.
-
Clean Brush sort smudsmåtte på 200 cm rulle.









