| Størrelse | 90 cm |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Materiale | PE |
| Bagside | EBA/PP |
| Tykkelse | 16 mm |
| Produceret i | EU |
| DB-varenummer | 5196979 |
| CC-varenummer | 669090 |
| Rullelngde | 16 m |
Varenummer (SKU): 669090
Kategorier: FinnTurf Skrabemåtter og ruller, Skrabemåtter, Sort smudsmåtte, Udendørs, Udendørs dørmåtte
Yderligere information
Relaterede varer
-
Classic Proff trinrist på 50 x 150 cm og masker på 2 x 3 cm.
-
-
Classic Proff trinrist på 60 x 100 cm og masker på 2 x 3 cm.
-
-
Standard Elefant trinrist på 50×100 cm.
-
-
Aluben der giver en trinrist på 12 cm.
-














