| Størrelse | 118 cm |
|---|---|
| Farve | Antracit |
| Materiale | PE |
| Bagside | EBA/PP |
| Tykkelse | 16 mm |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 6625118 |
| Rullelngde | 14 m |
Varenummer (SKU): 6625118
Kategorier: Grå smudsmåtte, NovoTurf 118 cm ruller, Skrabemåtter, Udendørs, Udendørs dørmåtte
Yderligere information
Relaterede varer
-
Aluben der kan forhøje en trinrist til en samlet højde på 18 cm.
-
-
-
-
-
Classic Plus Elefant trinrist i stor halvmåneform.
-
Standard Elefant trinrist på 50×100 cm.
-
Standard Elefant trinrist på 40×80 cm.














