| Størrelse | 75 × 45 cm |
|---|---|
| Farve | Mørkebrun |
| Materiale | Recycled PET |
| Bagside | Recycled nitrile rubber |
| Tykkelse | 8 mm |
| Maskinvask | 40°C |
| Produceret i | UK |
| CC-varenummer | 597312 |
Varenummer (SKU): 597312
Kategorier: Brun smudsmåtte, Nitril-Design måtter, Nitril-Design måtter 40°C
Yderligere information
Relaterede varer
-
Den populære brune Top-Twister smudsmåtte i 90×150 cm.
-
Vaskbar gulvmåtte i bomuld på 75 x 150 cm i en beigemix, med ekstra skridsikker bagside.
-
Den populære brune Top-Twister smudsmåtte i 130×200 cm.
-
Safari Beige designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
















