AstroTurf High Performance skrabemåtte. Rulle på 91 cm.
Mørk antracitgrå.
Varenummer (SKU): 662591
Kategorier: AstroTurf skrabemåtter og ruller, Grå smudsmåtte, Skrabemåtter, Udendørs, Udendørs dørmåtte
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 91 cm |
|---|---|
| Farve | Antracit |
| Materiale | PE |
| Bagside | EBA/PP |
| Tykkelse | 16 mm |
| UserClass | Høj |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 662591 |
| Rullelngde | 16 m |
Relaterede varer
-
Classic Plus Elefant trinrist på 40×80 cm.
-
Standard Elefant trinrist i halvmåneform.
-
-
Aluben der kan forhøje en trinrist til en samlet højde på 18 cm.
-
Kit-sæt til montering af aluben på trinriste, hvor der ønskes en højere trinhøje.
-
-
Classic Plus Elefant trinrist i stor halvmåneform.
-



















