5400-serien er en let meleret smudsmåtte i nylon med vinylbagside. User class 33 indikerer at måtten er ultra hårdfør og kan benyttes selv ved tungt trafik. Dette varenummer henviser til den sorte model. Fås i sort og antracit. Bredden på rullen er 200 cm. Ved afkap af denne er der gummikant på to ydersider. Der kan sagtens påsættes gummikanter på de sidste to sider ved forespørgsel.
En sortmeleret smudsmåtte der kan holde til meget. Rullebredde er 200 cm.
Varenummer (SKU): 5425200
Kategorier: CC-5400 ruller, Dørmåtter, Grå smudsmåtte, Smudsmåtter | Høj trafik, Sort smudsmåtte, Stor smudsmåtte
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Materiale | PA nylon/polyamid |
| Bagside | Vinyl |
| Tykkelse | 7 mm |
| UserClass | Høj 33 |
| Maskinvask | Nej |
| Brandklasse | Cfl1-s1 |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 5425200 |
| Rullelngde | 25 m |
Relaterede varer
-
Clean Brush antracitgrå smudsmåtte på 200 cm rulle.
-
Den populære Top-Twister smudsmåtte-serie i grå med en bredde på 200 cm.
-
Den populære brune Top-Twister smudsmåtte i 130×200 cm.
-
Den populære brune Top-Twister smudsmåtte i 60×90 cm.
-
Den populære antracit-grå Top-Twister smudsmåtte i 90×150 cm.
-
CC-3000 produceret i nylon med vinyl-bagside. 130 x 200 cm.
-
Hårdfør Contract måtte 135×200 cm.
-
Den populære grå Top-Twister smudsmåtte i 90×150 cm.













