| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Rød |
| Materiale | 100% Polypropylen PP |
| Bagside | Latex |
| Tykkelse | 9 mm |
| UserClass | Let |
| Maskinvask | Nej |
| Brandklasse | Efl |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 9460200 |
| Rullelngde | app. 25 m |
Varenummer (SKU): 9460200
Kategorier: Clean 3-rib 9400 ruller, Nålefilt, Nålefilt/rib | måtteløsning, Rib | Let trafik, Rød smudsmåtte
Yderligere information
Relaterede varer
-
Single-rib i blå med en rigtig god skrabeeffekt. Ribben er 11 mm i højden, og er særdeles hårdfør med brandklasse Efl. Velegnet til gulvvarme. …
-
Topnop i grå. En yderst robust og kompakt filtmåtte med “nopper” i stedet for ribbe. Med høj userclass, UV-bestandig, antistatisk og brandklasse Efl, er dette…
-
Single-rib i antracit med en rigtig god skrabeeffekt. Ribben er 11 mm høj, og er særdeles hårdfør med en brandklasse Efl – velegnet til gulvvarme.…











