| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Brun |
| Materiale | 100% Polypropylen PP |
| Bagside | Latex |
| Tykkelse | 10 mm |
| UserClass | Let |
| Maskinvask | Nej |
| Brandklasse | Efl |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 914520 |
| Rullelngde | app. 25 m |
Varenummer (SKU): 914520
Kategorier: Brun smudsmåtte, Clean Single-rib 9100 ruller, Nålefilt, Nålefilt/rib | måtteløsning, Rib | Let trafik
Yderligere information
Relaterede varer
-
Runners i nålefilt med en bredde på 67 cm. Med stribet mønster i kanterne.
-
Single-rib i antracit med en rigtig god skrabeeffekt. Ribben er 11 mm høj, og er særdeles hårdfør med en brandklasse Efl – velegnet til gulvvarme.…













