| Størrelse | 50 × 80 cm |
|---|---|
| Farve | Blå |
| Materiale | PA nylon/polyamid |
| Bagside | Vinyl |
| Tykkelse | 8 mm |
| Maskinvask | 30°C |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 575113 |
Varenummer (SKU): 575113
Kategorier: Blå smudsmåtte, CC-Designmåtter, Designmåtter
Yderligere information
Relaterede varer
-
100% recycled Smuq Nepal vinylmåtte på 67×160 cm.
-
Super flot Wood Anthra design måtte på 67 x 150 cm.
-
Super flot Velvet Taupe design måtte på 67 x 150 cm.
-
Bon Couture designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
Patchwork Tiles designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
Super flot Velvet Anthracite design måtte på 67 x 150 cm.
-
Diamond Crystal designmåtte med dejlig blød luv på 50 x 150 cm.
-
Velvet Beige designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
















