| Størrelse | 100 cm |
|---|---|
| Farve | Blå |
| Materiale | PA nylon/polyamid |
| Bagside | Vinyl |
| Tykkelse | 5 mm |
| Maskinvask | 30°C |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 575510 |
Varenummer (SKU): 575510
Kategorier: Blå smudsmåtte, CC-Designmåtter, Designmåtter
Yderligere information
Relaterede varer
-
Designmåtte med brede grå striber på 50 x 80 cm.
-
Velvet Beige designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
Diamond Beige designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
Kitchen Diamond designmåtte med dejlig blød luv på 50 x 150 cm.
-
Designmåtte med brede grå striber på 67 x 118 cm.
-
Velvet Greige designmåtte med dejlig blød luv på 50 x 150 cm.
-
100% recycled Smuq Nepal vinylmåtte på 67×160 cm.















