| Størrelse | 50 × 80 cm |
|---|---|
| Farve | Blå/hvid/sort |
| Materiale | PA nylon/polyamid |
| Bagside | Vinyl |
| Tykkelse | 5 mm |
| Maskinvask | 30°C |
| Produceret i | EU |
| CC-varenummer | 575413 |
Varenummer (SKU): 575413
Kategorier: Blå smudsmåtte, CC-Designmåtter, Designmåtter
Yderligere information
Relaterede varer
-
Bon Couture designmåtte på 50 x 150 cm – god som køkkenløber.
-
Designmåtte med brede grå striber på 100 x 180 cm.
-
Super flot Home Wood design måtte på 67 x 150 cm.
-
Super flot Shades Grey design måtte på 67 x 150 cm.
-
Super flot Couture Anthra design måtte på 67 x 150 cm.
-
Kitchen Diamond designmåtte med dejlig blød luv på 50 x 150 cm.
-
Super flot Floral Anthra design måtte på 67 x 150 cm.
-
Super flot Velvet Taupe design måtte på 67 x 150 cm.
















