Varenummer (SKU): 760018
Kategorier: Clean Contract kokosruller, Indendørs kokosmåtter, Kokosmåtter, Kokosmåtter på specialmål
Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 100 cm |
|---|---|
| Farve | Natur |
| Materiale | 100% maskinspundne Endura9™ kokosfibre. |
| Bagside | 59% genanvendt og phtalat-fri PVC vinyl m. integreret stabilitetsgitter. |
| Tykkelse | 18 mm |
| Produceret i | EU |
| DB-varenummer | 1579444 |
| CC-varenummer | 760018 |
| Rullelngde | 12,5 m |
Relaterede varer
-
Denne røde kokosmåtte fra Clean Carpet er en ideel løsning for dem, der ønsker at kombinere stil med funktionalitet. Med muligheden for en bredde på…
-
Håndlavet dørmåtte i 50 x 80 cm, produceret i naturlige kokosfibre og og galvaniserede ståltrådsrammer. En kombination der sikrer, at hverken sne, støv, mudder eller…
-
Kantlimet solid kokosmåtte i halvmåne-form på 50 x 80 cm. Denne kokosmåtte har ingen bagside – og er dermed produceret i 100% rene kokosfibre.




















