Beskrivelse
Yderligere information
| Størrelse | 200 cm |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Materiale | 100% maskinspundne Endura9™ kokosfibre. Farvet med naturlige farvestoffer. |
| Bagside | 59% genanvendt og phtalat-fri PVC vinyl m. integreret stabilitetsgitter. |
| Tykkelse | 18 mm |
| UserClass | Medium |
| Produceret i | EU |
| DB-varenummer | 5345344 |
| CC-varenummer | 769028 |
| Rullelngde | 12,5 m |
Relaterede varer
-
Solid kokosmåtte i 50 x 80 cm, som er kantlimet. Meget populær kokosmåtte, som heller ikke har en påført bagside – og dermed er i…
-
Kantlimet solid kokosmåtte i 40 x 70 cm. Kokosmåtten her har ingen bagside – og er dermed i 100% rene kokosfibre.
-
Håndlavet sort dørmåtte i 40 x 60 cm. Produceret i naturlige kokosfibre og og galvaniserede ståltrådsrammer.
-
Kantlimet solid kokosmåtte i 40 x 60 cm. Denne kokosmåtte har ingen bagside – og er dermed i 100% rene kokosfibre.
-
Håndlavede dørmåtter produceret i kokosfibre og og galvaniserede ståltrådsrammer. Denne kombination sikrer, at hverken sne, støv, mudder eller snavs trænger ind i dit hjem.Spiralmåtten måler…



















